אודות

חברת לוי עמיאל בע”מ היא חברה וותיקה ומוכרת בתחום הייבוא והשיווק ובשנים האחרונות היא גם חולשת על תחום יזמות הנדל”ן.
החברה הינה חברת בוטיק משפחתית, אשר שמה דגש על יחס אישי ומקפידה להיות זמינה ללקוחותיה וללוות אותם לאורך כל שלבי הרכישה – החל ממתן הייעוץ הראשוני ועד לשלב קבלת המפתח, לשביעות רצונם המלאה.

השירותים

חברת לוי עמיאל בע”מ מציעה קשת של שירותים בעולם הנדל”ן ובתחומים משיקים ובין היתר: יזמות ושיווק של פרויקטים בתחום הנדל”ן, ליווי רוכשים, עסקאות קומבינציה ושירותי יבוא מסין ללקוחות פרטיים. כל השירותים המוצעים על ידי החברה, מתבססים על התאמה פרטנית לצרכים ולדרישות של הלקוחות ועל ליווי מלא לאורך כל שלבי התהליך.

מקצועיות בלתי מתפשרת

כאשר מדובר על עולם הנדל”ן אין מקום לטעויות ובחברת לוי עמיאל בע”מ, מקפידים לא לשקוט על השמרים, בכדי לדאוג שכל הלקוחות יקבלו את השירותים המקיפים והאיכותיים האפשריים. זה נוגע לתחום יזמות הבנייה, בו מתקיים שיתוף פעולה עם קבלנים מובילים ומנוסים, אשר עובדים עם ספקים ואנשי מקצוע שהינם לא פחות ממעולים. זה ממשיך כמובן, גם לשירותים הנוספים אשר מוצעים על ידי החברה, כאשר, הלקוחות זוכים לטוב ביותר אותו הם יכולים לקבל ובנוסף כמובן, הינם שותפים מלאים לכל שלב או ההחלטה המתקבלת בדרך.

שירות אישי

בחברת לוי עמיאל בע”מ מבינים עד כמה הליך רכישת דירה הוא הליך משמעותי בחייהם של אנשים ולכן, היא פועלת בכדי שכל לקוחותיה יהיו מרוצים. החברה מקפידה לשמור על זמינות גבוהה לכל הלקוחות, לקיים איתם פגישות ייעוץ מקדימות, להבין לעומק את כל הדרישות, הצרכים והציפיות (גם לגבי הפרטים הקטנים) ולדאוג שהם יהיו שקטים ורגועים בידיעה שיש מי שדואג להם, לאורך כל התהליך. לפרטים נוספים על שירותי החברה, מוזמנים ליצור קשר וצוות החברה ישמח להשיב על שאלות ולהעניק לכם מידע.

תפריט
דילוג לתוכן