יבוא אישי מסין ללקוחות פרטיים

בונים בית? מעצבים? משפצים? אם אתם מעוניינים ליהנות ממוצרים איכותיים ואלמנטים מיוחדים ומעוצבים לבית, אשר יאפשרו לכם להשיג את התוצאה המושלמת, אין כל ספק כי סין תהווה ככתובת הנכונה בעבורכם בכל מה שקשור לתכולת בית וחומרי גלם וכאן בדיוק, אנחנו נכנסים לתמונה.

אנחנו מציעים לכם שירותי קניינות בסין ב-2 מסלולים אופציונאליים:

המסלול הראשון – נציג מטעמנו מתלווה אליכם, לוקח אתכם אל כל הספקים המובילים והאיכותיים ביותר, תוך התאמה לדרישות, לצרכים ולתקציבים שלכם. הנציג יבצע עבורכם משא ומתן מול הספקים ולמעשה, ידאג שתגיעו אך ורק למקומות הנכונים והמתאימים. בנוסף, הוא גם ידאג לכל מה שקשור לשילוח המוצרים, כך שאתם תוכלו לחזור לארץ רגועים בידיעה שהקניות יגיעו זמן קצר אחרכם.

המסלול השני – במסלול השני, אתם תישארו בארץ והנציגים שלנו בסין יבצעו את הקניות בעבורכם. אתם תספקו את כל המידע והפרטים לגבי המוצרים בהם אתם מעוניינים, לגבי התקציב אותו אתם מייעדים למטרה ולגבי דרישות מיוחדות שיש לכם והנציגים שלנו, יבצעו בעבורכם את הקנייה.

כמובן, שגם אם אתם נמצאים רחוק, תוכלו להיות שותפים למסע, כאשר, תקבלו תמונות וסרטונים של המוצרים ותוכלו להביע דעה בזמן אמת. ב-2 המסלולים מושם דגש על איכות בלתי מתפשרת של מוצרים ועל אחריות – מה שאתם מזמינים זה מה שאתם מקבלים.

למה דווקא אצלנו?

סין היא מעצמה של קניות ואפשרויות ולכן, שירות של יבוא מסין עבור לקוחות פרטיים, הופך להיות יותר ויותר מבוקש עם השנים. אז אם אתם תוהים למה דווקא אצלנו, הסיבה טמונה ביתרונות שלנו על פני המתחרים:

  • קשרים – במהלך השנים צברנו קשרים רבים עם אינספור של ספקים מובילים בסין וכחלק מכך, אנחנו נהנים משירות איכותי, ממחירים אטרקטיביים ומאפשרויות לתנאי תשלום נוחים.
  • אחריות – אנחנו מספקים אחריות על כך שהמוצרים יגיעו עד אליכם בשלמותם ובנוסף, תזכו לקבל בדיוק את מה שהזמנתם.
  • איכות – רבים אשר שומעים את צמד המילים “מוצרים מסין” יכולים לטעות ולחשוב שמדובר במוצרים שאינם איכותיים. ובכן, אנחנו עובדים אך ורק עם ספקים אשר מציעים מוצרים באיכות בלתי מתפשרת ועיצובים ייחודיים ומקוריים.
  • דואגים לכל הפרטים – השירות שלנו כולל את הכול, את הרכישה של המוצרים המבוקשים, את הליכי ניהול משא ומתן מול הספקים ואת השילוח לישראל.
  • שיקוף ושיתוף – גם אם בחרתם להישאר בארץ, תוכלו להיות מעורבים בהליך הרכישה, מכיוון שאנו נדאג לשלוח לכם תמונות וסרטונים של המוצרים השונים ולאפשר לכם לבצע בחירות ולקבל החלטות ב”זמן אמת”.

מעוניינים בשירות? זקוקים לפרטים נוספים? צרו עמנו קשר ונשמח לספק לכם מידע ולהשיב על כל השאלות.

תפריט
דילוג לתוכן